Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

... Читать полностью...

ТСЦ інформує

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 р. № 320 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, яка набрала чинності 19 жовтня 2019р., термін дії свідоцтва про закінчення автошколи скорочено з 10-ти до 2-х років.

Обмін посвідчення водія, виданого особі вперше, після закінчення строку його дії проводиться без складання іспитів за умови вчинення особою протягом двох років з дня видачі такого посвідчення не більше двох адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

У разі вчинення особою протягом двох років з дня видачі вперше посвідчення водія трьох и більше адміністративних правопорушень, або визнання особи винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 286 Кримінального кодексу України, без застосування до неї позбавлення права на керування транспортними засобами, обмін такого посвідчення здійснюється із складанням теоретичного та практичного іспитів у ТСЦ.

Для обміну посвідчення водія необхідно надати наступні документи:

- документ, що підтверджує особу;

- національне посвідчення водія;

- медичну довідку з зазначенням групи крові та резус-фактору.

Пунктом 2.3 Положення про медичний огляд передбачено, що за результатом попереднього (періодичного) медичного огляду, медична комісія видає Медичну довідку, у якій, зокрема, зазначається группа крові та резус-фактор особи, котра допускаєстья до складання іспиту для отримання посвідчення водія, або здійснює його обмін.

 

Добавлено: 23-11-2019