Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

... Читать полностью...

До уваги сільськогосподарських товаровиробників!

Управління агропромислового розвитку Болградської районної державної адміністрації доводить до Вашого відома, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» за бюджетною програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка України передбачено видатки в обсязі 550 млн. гривень за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року № 130, сільгосптоваровиробникам надається компенсація за техніку та обладнання, придбані у заводів-виробників або їх дилерів, на безповоротній основі у розмірі 20 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість). Оплата за техніку і обладнання та її компенсація проводиться через державні банки.

Форма Заявки для отримання часткової вартості техніки та обладнання затверджена наказом Мінагрополітики від 18 квітня 2017 року № 228 «Про затвердження форм для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» і зареєстрована в Міністерстві юстиції України 15 травня   2017 р. за № 614/30482.

Перелік  техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, сформований комісією, яка утворена в Мінекономрозвитку, та розміщений на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку  та Мінагрополітики або в Управлінні агропромислового розвитку Болградської районної державної адміністрації.

Добавлено: 11-07-2017