Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

... Читать полностью...

В байках і ліриці живе його душа (до 190-річчя з дня народження Леоніда Глібова)

Леонід Глібов - видатний український письменник, що жив і творив у XIX ст. Його літературний діапазон дуже широкий - від пісенно-ліричних творів до віршів-загадок та відгадок, жартів. Працював митець також у царині художньої прози, драматургії, публіцистики. Та все ж Глібов - насамперед неперевершений байкар. Йому належить провідна роль серед численної сім’ї байкарів як письменникові, який затвердив жанр української байки на глибоко національному ґрунті.

В районній бібліотеці для дітей, у відділі української літератури та культури, була проведена відеопрезентація «В байках і ліриці живе його душа», присвячена 190-річчю з дня народження видатного українського поета-байкаря Леоніда Івановича Глібова.

Бібліотекар районної бібліотеки для дітей М. Г. Чепразова та бібліотекар районної бібліотеки для дорослих О. Л. Каназірська розповіли учням 5-А класу Болградської  ЗОШ №2 (кл. кер. I. В. Богун) про життя і творчість Леоніда Глібова, а діти читали його ліричні вірші, акровірші та загадки. Вихованка гуртка «Промінець» (керівник Т. В. Чемшит) Ксенія Салова, учениця 3 класу Болградської ЗОШ №3, виразно читала байки «Чиж і голуб» та «Лебідь, щука і рак». Також дітям була презентована книжкова виставка «Великий український байкар». Байки Леоніда Глібова - це скарбниця українського гумору, народного життя і доброї моралі.

Підсумком заходу стала вікторина «Життєвий і творчий шлях Л. Глібова».

Автор: М. Г. Чепразова, провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей

Комментариев: 1

Добавить комментарий

Анна

Басню "Лебедь, Щука и Рак" вроде Крылов написал, Глебов её просто перевел. Вот нет, чтобы о настоящих больших людях Украины написать, о боевом пути С. Бандеры, о подвигах Шухевича о том как они плодотворно боролись с врагами Украины.

Пожалуйста, не оставляйте оскорбительные, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни, а также сообщения, не относящиеся к теме публикации. Эти комментарии будут удалены.

Защита от спама. Просто введите в поле фразу "Я не робот".