В Болграде торжественно представили Боевое знамя личному составу воинского подразделения

Торжественное мероприятие по представлению личному составу 88-го отдельного десантно-штурмового  батальона Боевого знамени состоялось в Болграде. 

Началось мероприятие с торжественного внесения Боевого Знамени на плац вои... Читать полностью...


Прикордонники не дозволили порушникам незаконно видобувати пісок

Реалізуючи завчасно отриману інформацію, прикордонний наряд відділу «Нагірне» Ізмаїльського загону  поблизу села Плавні Ренійського району, виявив 2 трактори. Один із них був з причепом, завантаженим близько п’ятьма тоннами піску. Під час перевірки прикордонники встановили, що правопорушники дозвільних документів на видобуток піску не мали. Також в усіх трьох осіб не було при собі документів, що посвідчують особу.

По факту незаконного видобутку піску прикордонники повідомили до Ренійського відділення Нацполіції. За порушення прикордонного режиму, а саме  - знаходження у прикордонному контрольованому районі без документів, що посвідчують особу, на них складено протоколи про адміністративне правопорушення.

 

Iгор Перегняк, помічник начальника загону – начальник прес-служби Iзмаїльского загону, майор 

 

Комментариев: 0

Добавить комментарий

Пожалуйста, не оставляйте оскорбительные, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни, а также сообщения, не относящиеся к теме публикации. Эти комментарии будут удалены.

Защита от спама. Просто введите в поле фразу "Я не робот".