Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

... Читать полностью...

свято спорту і здоров’я у Василівській школі

У Василівькій ЗОШ  був  проведений День фізкультури і спорту.

Як відомо, дитині властива інтенсивна рухова активність. В основі ії здорового способу життя лежить постійна внутрішня готовність до фізичного самовдосконалення. Вона є результатом регулярних занять фізичними вправами при позитивному та активному ставленні до них самих учнів та педагогічного колективу. 

Зранку учні 11 класів, мешканці міста «Олімп» країни «Злагода», провели музичну ранкову зарядку з учнями 1-4 класів та флеш-моб «Рух - це здоров’я» під керівництвом педагога-організатора Ольги Чер-венкової. Після уроків вчитель фізичної культури Федір Кунєв організував змагання з волейболу та баскетболу серед  учнів, в яких впевнено перемогли учні 6-б класу.

Феєричним закінченням свята став учительський спортивний турнір. Вчитель фізичної культури Микола Гержик провів з вчителями спортивну розминку та спеціальні підготовчі вправи до змагань з волейболу. Вчителі сформували 2 команди  з назвами, привітаннями та девізами. Змагання пройшли у дуже доброзичливій атмосфері. Вчителі проявили справжній спортивний азарт та волю до перемоги. У результаті запеклої боротьби  команди зголосилися на «нічию». Директор школи Катерина Фетова привітала учасників змагань та нагородила почесними грамотами.

Інтерес і задоволення, одержані в процесі фізичних вправ та змагань, поступово переходять у звичку систематично займатися ними, яка потім перетворюється в стійку потребу, яка зберігається на довгі роки.

Виховання фізичної культури учнів нашої школи здійснюється і направляється спільними скоординованими зусиллями всього педа-гогічного колективу - керівника школи, вчителів, класних керів-ників, органів учнівського самоврядування за активної підтримки та допомоги батьків.

 

Автор: I. Ф. Сотніченко, заступник директора Василівської ЗОШ

Комментариев: 0

Добавить комментарий

Пожалуйста, не оставляйте оскорбительные, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни, а также сообщения, не относящиеся к теме публикации. Эти комментарии будут удалены.

Защита от спама. Просто введите в поле фразу "Я не робот".