Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

 

... Читать полностью...

Одеська область презентуватиме власний фотоальбом

До кінця року Одеська область має презентувати власний фотоальбом, ініційований обласною радою.

Мета задуманого - показати міста обласного підпорядкування, враховуючи історичні пам’ятки, розташовані на їх території, ландшафти, календарні свята, побут місцевих мешканців, тощо. Згідно з адміністративним розділом, фотографічна історія кожного району Одещини разом з довідковим матеріалом має розміститись на 8-10 сторінках альбому.

До проекту були залучені до-свідчені фотохудожники Одещини, за плечима яких безліч фотосесій в умовах різної складності та персональних виставок. Працювали над проектом майже рік.

За словами фотографів, велику інформативну допомогу надав Одеський історико-краєзнавчий музей.

«Ідея створити яскравий фотоальбом нашого краю, сторінки якого показали би всю красу кожного з 26 районів Одеської області належить моєму заступнику Юрію Дмитровичу Дімчогло. Він ставив задачі фотографам, вирішував організаційні питання, допомагав з транспортом. Я ж із задоволенням підтримав даний проект та всіляко сприяв втіленню його в життя. Той, хто гортатиме його сторінки, дізнається про життя, побут та традиції багатонаціональної Одещини, про історію краю, цікаві архітектурні пам’ятки та особливості економічної привабливості кожного з районів Одеської області», - пояснив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Автор: Пресс-служба облради

Фото Олега Куцкого

Комментариев: 0

Добавить комментарий

Пожалуйста, не оставляйте оскорбительные, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни, а также сообщения, не относящиеся к теме публикации. Эти комментарии будут удалены.

Защита от спама. Просто введите в поле фразу "Я не робот".