Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

... Читать полностью...

Школярі відмітили Міжнародний день охорони водно- Болотних угідь

Дмитрівка. Інформативно і креативно

В Дмитрівському НВК ім. С. С. Курогло пройшли заходи, спрямовані на збереження водно-болотних угідь на планеті.

Були організовані виставка літератури, фотографій, ілюстрацій на екологічну тему бібліотекарем Н. Ф. Танасогло; виставка малюнків «Збережемо водно-болотні угіддя», в якій  прийняли участь учні 1-8 класів; конкурс буклетів та стіннівок «Збережемо болотні угіддя» серед учнів 9-11 класів; конкурс емблем та девізів.

Креативними були учні 9-10 кл., які підготували реферативні пошукові роботи та презентували їх. Це пройшло у вигляді конференціі - учні представили цікаву інформацію про представників водно-болотних угідь нашоі місцевості.

Інформаційний центр шкільного самоврядування підготував буклети на тему «Хочеш зберегти природу -  розпочни із себе».

Вчитель біології О. П. Терзі провела відкритий урок на тему «Охорона водно-болотних угідь». Пізнавальною була розповідь вчителя про рослинність прибережних та заболочених територій нашої місцевості, основну увагу вона акцентувала на охороні представників тваринного світу водно-болотних угідь.

Заочну подорож до водно-болотних угідь Одеської області провела бібліотекар Н. Ф. Танасогло. Класними керівниками проведені тематичні класні години. 

Між учнями 4-8 класів пройшов конкурс читачів «Бережіть цю Землю та водичку», де найактивнішими були учні 5-Б класу.

Е. Б. Iгнатова, заступник директора з виховної роботи, міністерство інформації Дмитровського УВК

Комментариев: 0

Добавить комментарий

Пожалуйста, не оставляйте оскорбительные, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни, а также сообщения, не относящиеся к теме публикации. Эти комментарии будут удалены.

Защита от спама. Просто введите в поле фразу "Я не робот".