Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

... Читать полностью...

Школярі відмітили Міжнародний день охорони водно- Болотних угідь

Оріхівка. Щоб не нашкодити природі

Бібліотекарем школи А. I. Стояновою було оформлено виставку літератури за темою «Планета - в наших руках». 

Для учнів 5-8 класів вчителем образотворчого мистецтва А. Б. Ніколовою організований конкурс малюнків на тему «Значення та охорона водно-болотних угідь». 

З учнями 5 класу класним керівником А. І. Стояновою проведено усний журнал «Природа - наш дім». П’ятикласники дізналися багато цікавого про водно-болотні угіддя: про відомі озера, річки України. Самі ж учні взяли участь у пізнавальних конкурсах, звідки дізнались про життя деяких птахів та тварин, що населяють водно-болотні угіддя. 

Педагогом-організатором школи було проведено інтелектуальну гру «Світ водно-болотних угідь» у клубі «Старшокласник». Члени клубу дізналися про Рамсарську конвенцію, яка має на меті захищати та зберігати водно-болотні угіддя. 

Учасників гри було поділено на дві команди: «Екологи» та «Дикі качки». У нелегкій інтелектуальній боротьбі перемогу здобули «Екологи». Обидві команди отримали грамоти з рук нашого компетентного журі у складі голови шкільного учнівського самоврядування «Імпульс», члена шкільного наукового товариства «Ерудит» Олени Ніколової та  голови клубу «Старшокласник» Вікторії Постол. Обидва наших експерти є членами шкільної команди «Еколог», учасниками районного фестивалю екологічних агітбригад «Ми любим тебе, рідна земле!», членами районного інтелектуального клубу «Еліт».

Заходи були проведені з використанням ІТ-технологій.

Кожен з нас може зробити свій невеликий внесок в охорону водно-болотних угідь, треба лише діяти дуже обережно, щоб не нашкодити природі.

 

Світлана Желяскова, педагог-організатор школи,

Олена НIколова, голова учнівського самоврядування «Iмпульс»

Комментариев: 0

Добавить комментарий

Пожалуйста, не оставляйте оскорбительные, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни, а также сообщения, не относящиеся к теме публикации. Эти комментарии будут удалены.

Защита от спама. Просто введите в поле фразу "Я не робот".