Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

... Читать полностью...

Лікарів Болградської ЦРЛ забезпечать житлом

Цього року у Болграді розпочнуться роботи з капітального ремонту будівлі колишнього гуртожитку, який планується переобладнати в житловий дім на 12 квартир для медиків центральної районної лікарні.

Ці квартири будуть виділятись лікарям у якості службового житла, що дозволить залучити до роботи у лікарні молодих спеціалістів. 

На проведення ремонту з обласного бюджету виділяється 5 млн гривень. Кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації виділено з районного бюджету. 

«У постійній взаємодії з керів-ництвом Болградського району ми реалізовуємо цей проект, що дозволить доукомплектувати штат районної лікарні молодими лікарями. Надзвичайно важливо зараз створити комфортні умови для того, щоб дипломовані молоді спеціалісти приїздили працювати в райони. Цьому, безперечно буде сприяти процес відновлення інфраструктури у селах, селищах  та районних центрах, а також оснащення медичних, освітніх та інших закладів сучасним обладнанням», - наголосив голова обласної ради Анатолій Урбанський. 

Прес-служба областної ради

Комментариев: 0

Добавить комментарий

Пожалуйста, не оставляйте оскорбительные, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни, а также сообщения, не относящиеся к теме публикации. Эти комментарии будут удалены.

Защита от спама. Просто введите в поле фразу "Я не робот".