Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

... Читать полностью...

«ДОРОГАМИ ВІЙНИ»

Під такою назвою відбувся усний журнал у Будинку культури села Оріхівка. В День пам’яті та примирення та День Перемоги працівники Оріхівської сільської ради,  учні, вихованці дитячого садка, педагоги, завідувачі шкільною та сільською бібліотеками, працівники Будинку культури, громадськість прийшли вшанувати пам’ять загиблих та вклонитися ветеранам Другої світової війни.

У цей день погода не порадувала нас своїм весняним сонечком. Однак це не завадило нам вшанувати пам’яті всіх, хто віддав свої життя в ім’я Великої перемоги. 

Зі словами привітання виступили секретар Оріхівської сільської ради Лариса Іванівна Новак та директор Оріхівської школи Михайло Петрович Постол.

Ведучі заходу Юлія Новак та Дмитро Домбров розповіли присутнім про історію виникнення свята. Учасники декламували вірші, співали пісні років війни. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні. На заході ми згадали поіменно ветеранів війни, що мешкали в нашому селі: Шевченка Федора Коленіковича, Реву Степана Прокоповича, Урсу Олексія Федоровича, Пекуліна Івана Осиповича, Судака Павла Дорофеєвича та Шевченка Кирила Феоновича. Їх вже немає серед нас, але пам’ять про них живе в наших серцях, в серцях їхніх дітей, внуків, правнуків.

Бібліотекар школи Альона Іва-нівна Стоянова організувала виставку літератури за темою «Подвиг, що залишається у віках».

Біль заростає. Пам’ять зали-шається. Але вона змушує нас за велінням серця кожної весни, 8 та 9 травня, покладати квіти та вінки біля пам’ятника Невідомим солдатам. І цього року також було покладено багато весняних квітів.

Ми мріємо, щоб світ не зазнавав більше подібних війн! 

 

Світлана Желяскова, педагог-організатор школи

Комментариев: 0

Добавить комментарий

Пожалуйста, не оставляйте оскорбительные, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни, а также сообщения, не относящиеся к теме публикации. Эти комментарии будут удалены.

Защита от спама. Просто введите в поле фразу "Я не робот".