Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

... Читать полностью...

МАКСИМ СТЕПАНОВ ГОЛОВАМ РДА: «ЯКЩО ЧЕРЕЗ ВАШУ НЕЕФЕКТИВНУ РОБОТУ БЮДЖЕТ НЕДООТРИМУЄ КОШТІВ - ПИШІТЬ ЗАЯВУ НА ЗВІЛЬНЕННЯ!»

Через неефективну роботу з наповнення місцевих бюджетів втрачаються значні кошти, які мали бути спрямовані на соціально-важливі програми. Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час розширеної апаратної наради ОДА.

«Без наповнення бюджетів реалізація соціально-важливих програм неможлива. Це не просто кошти, це - ремонт доріг, електрокардіографи, машини швидкої допомоги, меблі для школи та спортивні майданчики. Результати вашої роботи відображаються на якості життя кожного мешканця. Якщо ви не здатні цього зробити - пишіть заяву на звільнення!» - звернувся до голів РДА Максим Степанов.
Зазначимо, 5 червня 2018 року Максим Степанов надавав доручення про наповнення місцевих бюджетів через легалізацію заробітних плат, а також ставку за оренду паїв на рівні не менш ніж 8%. Аутсайдерами з виконання плану виявилася Овідіопольска РДА, яка недоотримала 21,8 мільйонів гривень, та Старокозацька ОТГ. Найнижча ставка за паї залишається у двох районах: Болградському та Іванівському. Як наслідок, їх бюджети втратили значні кошти від ПДФО (податку на доходи фізичних осіб, що є бюджетоутворюючим джерелом), а саме - 10,7 мільйонів гривень та 7,4 мільйонів гривень відповідно.
Водночас, на виконання доручення голови ОДА Максима Степанова середня ставка за оренду паїв зросла до 6,6% (на 1,5%), що принесло додатково 35,2 мільйонів гривень у місцеві бюджети.


Пресс-служба ООДА

Комментариев: 0

Добавить комментарий

Пожалуйста, не оставляйте оскорбительные, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни, а также сообщения, не относящиеся к теме публикации. Эти комментарии будут удалены.

Защита от спама. Просто введите в поле фразу "Я не робот".