Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

... Читать полностью...

«ЗОРЯНИЙ ОЛІМП» ВАСИЛІВСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

Потреба у святі - це потреба людини в розділенні з іншими радості буття. Коли своя радість перетворюється в загальну, народжується свято. Саме тому свято досягнень Василівської школи  «Зоряний олімп» яскраве, багатогранне явище,  має велике значення в житті учнів, вчителів та батьків, це підсумок  плідної роботи всього нашого дружнього колективу – школи творчості, добра і креативу. 

Учні та педагоги нашої школи мають високі досягнення у шкільних, районних, обласних та  всеукраїнських конкурсах і змаганнях. Нагородження переможців було  у вісьмох номінаціях – «Мудрі наставники», «Інтелектуальна надія», «Дослідник року», «Мовознавці року», «Талант і майстерність», «Знавці шкільних наук», «Спортивна гордість року», «Надійна підтримка».  Яскраві вокальні, хореографічні, інструментальні та спортивні композиції були присвячені нашим переможцям.  

Дружну родину Василівської ЗОШ можна порівняти з великим квітучим деревом. Шкільне свято «Зоряний олімп» - це те, що живить коріння, і те, що дозволяє гілкам органічно існувати разом - триматися у повітрі, радіти сонцю і квітнути щороку яскравіше!

 

Iрина Сотніченко, заступник директора   

Комментариев: 0

Добавить комментарий

Пожалуйста, не оставляйте оскорбительные, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни, а также сообщения, не относящиеся к теме публикации. Эти комментарии будут удалены.

Защита от спама. Просто введите в поле фразу "Я не робот".