Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

... Читать полностью...

Кубейській сільській раді передані документи розподілу земель під багаторічними насадженнями

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кучмійов, начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Домнікія Кучеровська, завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Семен Федоренко у присутності  мешканців села Кубей, Кубейського сільського голови Петра Кисса,  земле-впорядника сільської ради Миколи Арабаджи, депутатів сільської ради Дмитра та Домнікії Труфкіних передали матеріали розподілу земельних часток (паїв) під багаторічними насадженнями колишньої колективної власності, які ввійшли до складу земельних паїв, але громадяни не отримали  земельні ділянки в натурі.

Зазначені документи надають можливість сільській раді видати дозвіл власникам земельних часток паїв на виготовлення документацій із землеустрою та відповідної наступної реєстрації права власності на земельні ділянки.

Нагадаємо, що у 2002 році проведено жеребкування земель  с. Кубей. Тоді кожному пайщику дісталася ділянка орної землі та ділянка землі під багаторічними насадженнями (виноградниками). Якщо земельні ділянки під ріллею люди вже давно отримали в натурі, то з трьома сотками виноградників, які мав отримати кожний пайщик, до цього часу питання не розв’язане.

У 2018 році документи надійшли до Болградської райдержадміністрації, почалася робота з надання дозволів на розроблення відповідних документацій але через повідомлення про нібито, фальсифікації, відповідні документи були направлені  правоохоронним органам. Довгий час ці документи перевірялися даними органами, в результаті інформація про фальсифікації не підтвердилася.

Через внесення змін до чинного законодавства України повноваження з надання дозволів на виділення в натурі на місцевості земельних ділянок громадянам перейшли до відповідних сільських рад. Тому  після повернення до райдержадміністрації ці документи передали сільській раді для подальшої роботи. Окрім того, райдержадміністрація передала сільській раді (в електронному вигляді)  раніше підготовлені проекти розпоряджень на більшу частину громадян із зазначенням номера масиву, номера земельної ділянки. Ці електронні документи дозволять зменшити обсяг роботи, який необхідно виконати у сільській раді в процесі підготовлення проектів відповідних рішень.

 

Джерело: bolgrad-rda.odessa.gov.ua

Комментариев: 1

Добавить комментарий

Кубеец

Слава Богу! Свершилось! Справедливость, казалось бы, восторжествовала! Но, НЕ надолго ? Так как Петя Кысса, который ранее писал в РГА различные письма тормозящие оформление земельных делянок, теперь устроил с землеустроителем т.н. "карусель", вынуждая пайщиков заново собирать пакет документов в разрез действующего законодательства. Кто догадается почему?

Пожалуйста, не оставляйте оскорбительные, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни, а также сообщения, не относящиеся к теме публикации. Эти комментарии будут удалены.

Защита от спама. Просто введите в поле фразу "Я не робот".