Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

... Читать полностью...

зустріч з патріотом в баннівській школі

Пріоритетним напрямком у роботі  з учнями та молоддю в школі є національно-патріотичне виховання. Сьогодні  багато говориться про те, що маємо любити свою Батьківщину, велику й малу, маємо прагнути робити для неї щось корисне… ми носимо вишиванки, співаємо Гімн україни, шануємо нашу символіку, відзначаємо державні свята. А ще беремо участь в олімпіадах, всеукраїнських конкурсах та природоохоронних акціях. ми – патріоти своєї україни. 

Кілька днів тому у нас в школі відбулася зустріч з хлопцем, який не просто довів свій патріотизм та безмежну любов до України. До рідної школи завітав наш колишній учень, а сьогодні – Герой України Володимир Варимез.  Як і інші моряки-військовополонені 7 вересня Володимир повернувся до України. Сьогодні він знаходиться у відпустці, тому з готовністю відгукнувся  на наше запрошення зустрітися з учнями та вчителями. Він розповів нам про те, як прийняв рішення стати військовослужбовцем,  про свою готовність захищати народ України (на цьому він наголосив), про події 2014 року у Криму, про затримання у Керченській протоці…Героєм себе не вважає, каже, що просто виконував свій обов`язок. «Вова завжди був дуже скромним та  сором`язливим хлопцем. Говорив небагато, але завжди був готовий прийти на допомогу. Старанно і відповідально виконував доручення, які отримував», - так кажуть про свого учня класний керівник Володимира Надія Петрівна Берова та перша вчителька Ірина Іванівна Грекова. Зустріч була дуже теплою і відвертою. Учні задавали різні питання: про дитинство та дитячі захоплення, про професію військовослужбовця, про спорт, яким захоплюється, про плани на майбутнє… В кінці всі залюбки зробили спільне фото. Володимир пообіцяв іще заходити до школи. Побажав всім учням успіхів у навчанні, а хлопцям – обов`язково проходити військову службу: «Після цього відчуваєш себе справжнім, гідним чоловіком!». Ми пишаємося тим, що у нашому невеличкому селі на півдні Бессарабії є свій приклад для наслідування, звичайний хлопець, який і не мріяв стати героєм. Він просто любить своїх рідних, своє село, свій народ, свою Батьківщину.

Т.I. Дімова, заступник з виховної роботи Баннівскої ЗОШ

 

Комментариев: 6

Добавить комментарий

Иван Васильевич

"...мы носим вышиванки, спиваем гимн Украины". Автор какие вышиванки? На фото с "хероем" никого не вижу в вышиванке. Бываю часто в Бановке, не сышал чтоб люди пели гимн Украины, а слышал болгарскую речь. Обыкновенных болгарских труженников, чтящих традиции своих болгарских предков. Ты наверное вечером перед сном "щеневмерлу" спиваешь и кастрюлю на голову нарядную надеваешь. Придет время вспомнишь, что ты болгарка, но будет поздно, тебе в лицо плевать будут. Кастрюлю вечерами вытирай, чтоб перхоти не было!

ХмуроеУтро

.. Иван Васильевич, а вы не в курсе куда зерно с полей Банновских уходит.. Ой не то хотел.. Когда памятник героям построят??

Митяй

Иван Васильевич! Ну что же Вы так нападаете? Вы внимательно прочитайте, что написано. Разберем по словам:"Сегодня много говорится о том,что должны любить свою Родину,должны стремиться делать для нее что-нибудь полезное." И тут же написан ответ(что делается в этом плане):"Мы носим вышиванки"-полезное для Украины дело? ОЧЧень! "Поем Гимн Украины!"(Украина почему-то с маленькой буквы? А может быть так полезно для Неньки)-Ну ОЧЧЧЧЕНННЬ полезно. "Уважаем нашу символику". Полезно? ОЧЧЧень! Отмечаем Государственные праздники" Ну,тут не поспоришь-польза ОООЧЧЧЧевидна! Ну, и так далее по тексту. Так что,дорогой Иван Васильевич, соглашайтесь с товарищкой Дiмовой Т.I. И не придирайтесь, что нет на фото вышиванок. Они есть,но Вы их не видите,потому как Вы не патриот Украины. А вот Димова патриотка,она умеет видеть вышиванки под верхней одеждой,которые(вышиванки) играют роль нижнего белья. Вот! Учитесь и патриотизируйте,чтобы пользу принести Украине(с большой буквы)

Хмурому Утру

Больше памятников хороших и разных,Давайте поставим орлу-Варимезу,Будем плодить героев заразных,Они Украине нужны до зарезу.

ХмуроеУтро

Благодарю.. Однозначно.. Хороших и разных.. Тут статья есть о том, что постамент пустует возле бывшего Дома офицеров,.. Так уже основа есть..

Хмурому Утру

Хорошая мысль! Можно новшество внести,поставить Варимеза гловой на постамент, а ногами вверх.

Пожалуйста, не оставляйте оскорбительные, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни, а также сообщения, не относящиеся к теме публикации. Эти комментарии будут удалены.

Защита от спама. Просто введите в поле фразу "Я не робот".