Электронная подписка

По всем вопросам обращайтесь по эл. адресу: drugba158@ukr.net

... Читать полностью...

Район официально получил главу райгосадминистрации

Распоряжением Президента Украины №601 Андрей Владимирович Кучмиев назначен председателем Болградской районной государственной администрации.

 

Поздравляем Андрея Владимировича с назначением на этот отвественный пост.

На своей странице в Фейсбук Андрей Кучмиев выразил благодарность за оказанное доверие Президенту и всем жителям района, кто поддержал его канддатуру.

 

Шановний Президенте України!

Мешканці Болградського району та усі, хто підтримав мою кандидатуру на посаду голови Болградської районної державної адміністрації.

Щиро дякую вам за довіру та підтримку!

Болградський район - це благодатний, родючий, колоритний і самобутній край. Щедро наділені талантами люди бережуть і шанують традиції предків, рідну мову, розвивають національні культури, налагоджують тісні контакти та зміцнюють міжнаціональні відносини з представниками національних громад інших регіонів, у тому числі й за кордоном.

Обіцяю не підвести вашу довіру до мене! Переконаний, що спільними зусиллями - Болградської районної державної адміністрації, районної ради, міської та сільських рад – нас чекають нові звершення та перемоги у розвитку Болградського району! Згуртованою командою ми досягнемо успіху, бо ми – велика сила, сформована на взаємній повазі один до одного, відповідальності за прийняті рішення, впевненості у власному виборі.

Ціную і поважаю думку кожного, адже саме ваша активна та небайдужа позиція допоможе нам перебороти всі виклики сьогодення.

З повагою, 

голова Болградської райдержадміністрації

Андрій Кучмійов

Комментариев: 0

Добавить комментарий

Пожалуйста, не оставляйте оскорбительные, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни, а также сообщения, не относящиеся к теме публикации. Эти комментарии будут удалены.

Защита от спама. Просто введите в поле фразу "Я не робот".